Rambler's Top100
ЗАКОН

Закон України від 13 грудня 2006 року N 441-V "Про ставки вивізного (експортного) мита на брухт легованих чорних металів, брухт кольорових металів та напівфабрикати з їх використанням"

Законодатель: Верховная Рада

Стаття 1. Затвердити ставки вивізного (експортного) мита на брухт легованих чорних металів, брухт кольорових металів та напівфабрикати з їх використанням (див. приєднаний файл).

Стаття 2. Рішення щодо задекларованої митної вартості товарів, зазначених у статті 1 цього Закону, приймається митними органами відповідно до порядку, встановленого Кабінетом Міністрів України, з урахуванням цін, визначених на підставі щомісячного моніторингу цін на світових біржах (Лондонська біржа металів (LME), (Нью-Йоркська торгова біржа (NYMEX)).

Результати моніторингу цін на світових біржах щомісячно оприлюднюються центральним органом виконавчої влади з питань економічної політики.

При сплаті вивізного (експортного) мита іноземна валюта перераховується за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національним банком України на день подання митної декларації.

Вивізне (експортне) мито сплачується суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності до бюджету виключно грошима до або під час митного оформлення товару.

Стаття 3. З дня набрання чинності цим Законом товари, зазначені у статті 1 цього Закону, вилучаються з режиму вільної торгівлі з іноземними державами, про що Кабінет Міністрів України у місячний строк інформує іноземні держави.

Стаття 4. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня року, наступного за роком вступу України до Світової організації торгівлі.

2. Внести зміни до таких законів України:

1) у статті 9 Закону України “Про металобрухт”:

частини другу і п'яту виключити;

частину четверту викласти в такій редакції:

“Протягом 5 років з дня набрання чинності Законом України “Про ставки вивізного (експортного) мита на брухт легованих чорних металів, брухт кольорових металів та напівфабрикати з їх використанням” експорт (вивезення) товарів, зазначених у статті 1 зазначеного Закону, здійснюється тільки спеціалізованими металургійними переробними підприємствами, на яких виготовлені такі товари, за наявності експортного сертифіката якості. Система управління якістю на цих підприємствах повинна відповідати вимогам стандартів ISO 9000-2001, підтвердженим сертифікатом відповідності”;

2) частину п'яту статті 5 Закону України “Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах” доповнити абзацом другим такого змісту:

“Вивезення за межі митної території України товарів, зазначених у статті 1 Закону України “Про ставки вивізного (експортного) мита на брухт легованих чорних металів, брухт кольорових металів та напівфабрикати з їх використанням”, як давальницької сировини здійснюється виключно за умови попередньої сплати до бюджету суми вивізного (експортного) мита грошима (при цьому вексельна або інша форма розрахунків не допускається)”.

3. Кабінету Міністрів України до набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВО

Закон України від 13 грудня 2006 року N 441-V "Про ставки вивізного (експортного) мита на брухт легованих чорних металів, брухт кольорових металів та напівфабрикати з їх використанням"

ПРЕДПРИЯТИЯ
ХОЛДИНГИ
ПЕРСОНЫ
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.