Rambler's Top100
ЗАКОН

Закон України №4520-VI від 15.03.2012 “Про внесення зміни до статті 18 Закону України “Про засади функціонування ринку природного газу”

Законодатель: Верховная Рада
Принят: 15 марта 2012

“Про внесення зміни до статті 18 Закону України “Про засади функціонування ринку природного газу”

 

Верховна Рада України постановляє:

1. Статтю 18 Закону України “Про засади функціонування ринку природного газу” (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., № 48, ст. 566; 2012 р., № 7, ст. 53) доповнити частиною десятою такого змісту:

“10. На кошти, що знаходяться на поточних рахунках із спеціальним режимом використання гарантованих постачальників, їх структурних підрозділів, а також суб’єкта, уповноваженого Кабінетом Міністрів України на формування ресурсу природного газу для споживачів України, що здійснює продаж природного газу гарантованим постачальникам, не може бути звернено стягнення за зобов’язаннями суб’єктів ринку природного газу.

На кошти, що обліковуються за цими рахунками, не накладається арешт, а операції за цими рахунками не підлягають зупиненню”.

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Президент України                                                                   В.ЯНУКОВИЧ


м. Київ

15 березня 2012 року

№ 4520-VI


 

ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВО
ПРЕДПРИЯТИЯ
ХОЛДИНГИ
ПЕРСОНЫ
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.