Rambler's Top100
ЗАКОН

Наказ Державної митної служби України від 27 вересня 2006 № 821 "Про затвердження Порядку справляння податку на додану вартість під час митного оформлення товарів, імпортованих на митну територію України"

Законодатель: Верховная Рада

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

19 жовтня 2006 р.

за № 1128/13002

Про затвердження Порядку справляння податку

на додану вартість під час митного оформлення

товарів, імпортованих на митну територію України

Відповідно до Закону України “Про податок на додану вартість”, статті 2 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” та постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.97 N 1104 ”Про затвердження Порядку випуску, обігу та погашення векселів, які видаються на суму податку на додану вартість при імпорті товарів на митну територію України” Н А К А З У Ю:

1. Затвердити Порядок справляння податку на додану вартість під час митного оформлення товарів, імпортованих на митну територію України, що додається.

2. Уважати таким, що втратив чинність, наказ Держмитслужби України від 09.06.99 N 346 ”Про затвердження Інструкції про порядок контролю митними органами за справлянням під час митного оформлення товарів, увезених (пересланих) на митну територію України, та перерахуванням до бюджету податку на додану вартість” (зі змінами), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 01.07.99 за N 427/3720.

3. Департаменту митних платежів (Джигалов С.О.) і Юридичному департаменту (Небрат Л.М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Начальникам регіональних митниць, митниць інформувати суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності про вимоги зазначеного Порядку, у тому числі шляхом висвітлення його в місцевих засобах масової інформації та на наочних інформаційних стендах у місцях розташування відповідних підрозділів митниці й у пунктах пропуску через державний кордон України, довести цей наказ до відома особового складу й забезпечити його неухильне виконання.

5. Установити, що наказ набирає чинності через 10 днів після його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Державної митної служби України Шейка О.П.

Голова Державної

митної служби України  О.Б.Єгоров

ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВО
ПРЕДПРИЯТИЯ
ХОЛДИНГИ
ПЕРСОНЫ
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.