Rambler's Top100
ЗАКОН

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 серпня 2006 р. № 451-р "Питання завершення будівництва Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд і введення його в експлуатацію"

Законодатель: Кабинет Министров

1. З  метою  прискорення  робіт  із  завершення   будівництва Криворізького   гірничо-збагачувального  комбінату  окислених  руд (далі — Комбінат) і введення його в експлуатацію та з  урахуванням висновків  комісії,  утвореної  розпорядженням  Кабінету Міністрів України від 7 червня 2006 р.  N 315 (315-2006-р),  погодитися  з пропозицією  Фонду  державного  майна щодо створення на базі майна Комбінату, що є державною  власністю,  спільного  підприємства  у формі  акціонерного  товариства  (далі  -  товариство) з державною часткою у статутному фонді не  менш  як  50  відсотків  плюс  одна акція.
2. Мінпромполітики провести у місячний  строк  інвентаризацію майна Комбінату, що є державною власністю.

3. Фондові державного майна:

1) здійснити оцінку вартості майна Комбінату,  що є державною власністю;
2) передбачити в установчих документах товариства: 

забезпечення виконання  ним  зобов'язань  Кабінету  Міністрів України  за  міжнародними  договорами,  пов'язаними з будівництвом Комбінату,  та  зобов'язань   дирекції   Комбінату,   зокрема   із соціальних питань, після її припинення;

участь недержавних  співзасновників  в  утворенні  статутного фонду товариства лише шляхом внесення коштів;

введення в експлуатацію Комбінату  з  провадженням  основного виду діяльності — обробка окислених руд;

3) узгодити установчі документи товариства з Мінпромполітики, Мінекономіки, Мінфіном і Мін'юстом;
4) виступити засновником товариства з боку держави;

5) забезпечити  передачу  до  статутного   фонду   товариства зазначеного майна.

4. Фондові  державного  майна  та Мінпромполітики інформувати щокварталу Кабінет Міністрів України про хід створення  виробничих потужностей,  завершення  будівництва  та  введення в експлуатацію Комбінату.

ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВО
ПРЕДПРИЯТИЯ
ХОЛДИНГИ
ПЕРСОНЫ
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.