Rambler's Top100
НОВОСТЬ

“Дизельний завод” Аурум Груп побудував 49 напіввагонів та виконав 700 ремонтів у 2022 році

[15:10 26 января 2023 года ]

Як зазначив генеральний директор Аурум Груп Андрій Жарій, за результатами роботи у 2022 році підприємство “Дизельний завод” збільшило обсяги виробництва в 2,5 рази: “Завдяки замовленням, які ми отримали наприкінці 2021 року, завод зумів покращити показники з виробництва напіввагонів у воєнному 2022 році. Відтак, якщо у 2021 році ми реалізували 19 одиниць, то у 2022-му — 49 одиниць, а також виконали 700 ремонтів”.

“Дизельний завод”, що входить в п’ятірку виробників залізничних вантажних вагонів в Україні, сплачує податки та заробітну плату усім працівникам, включаючи мобілізованих та продовжує активно допомагати військовим та місту: “Ми підтримуємо бюджети держави та міста, сплачуючи податки у повному обсязі. Без затримок виплачуємо й заробітну плату усім працівникам та родинам мобілізованих”, — прокоментувала власниця Групи Альона Лебедєва, — “Не зважаючи на загальний шок економіки, підприємство не зупиняло роботу, ми одразу включилися в допомогу місцевим військовим. Закупали паливні пелети, сирени для оповіщення населення, залізобетонні блоки та піддони для облаштуванням блок-постів, виділяли приміщення для тимчасового проживання людей тощо”.

ТОВ “Дизельний завод”, що є частиною багатопрофільної промислово-інвестиційної Групи, розташовується в Дніпропетровській області та є одним із небагатьох підприємств України, що забезпечує повний цикл ремонту рухомого складу.

На потужностях заводів Аурум Груп мають можливість проходити ремонт до 2000 напіввагонів щорічно.

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin
[2023-01-26 21:18:07] [ Аноним с адреса 185.252.223.* ]

Респект!

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ДАЙДЖЕСТ
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.