Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Інсулінова залежність

[16:12 13 июля 2011 года ] [ Україна молода, № 119, 13 липня 2011 ]

Екс—керівництво заводу “Індар” заявляє, що підприємство незаконно захопили за вказівкою кримського прем’єра Василя Джарти.

Єдиний в Україні та четвертий у світі завод, що має повний цикл виробництва інсуліну, минулої п’ятниці зупинився. “О 3—й годині ночі представники влади, правоохоронних органів і рейдери зайшли на територію заводу, вирізали двері болгаркою, вигнали працівників, захопили завод і зараз його утримують”, — розповів Микола Метрик, начальник юридичного відділу ЗАТ “Індар”. Через це було зупинено виробничий процес, який має бути безперервним.

Як написав у своєму відкритому листі до Президента України керівник “Індару” Олексій Лазарєв, проблеми в підприємства почалися в 2008 році, коли “тодішнє керівництво ДАК “Укрмедпром” викрало державний пакет акцій (70,7%) на користь офшорної компанії Storke Holdings Limited (Беліз)”. І хоча Господарський суд Києва наклав арешт на викрадений пакет акцій ЗАТ “Індар”, а СБУ порушила кримінальну справу за фактом розкрадання державного майна, представники офшорної компанії постійно здійснювали рейдерські атаки на підприємство (за останні три роки їх було більше 25) та погрожували фізичним знищенням керівництву заводу.

“Однак iз квітня 2011 року, окрім рейдерів, у нас з’явилася нова проблема. Почався тиск з боку МВС України, за надуманими питаннями було відкрито карну справу, — пише пан Лазарєв. — Нам стало відомо, що за всім цим стоїть прем’єр—міністр Криму Василь Джарти”. Щоб розставити усі крапки над “і”, Олексій Лазарєв зустрівся із Василем Джарти. Останній пообіцяв, що він взяв під особистий контроль пакет акцій і зробить все, щоб підприємство отримало нові інвестиції і розвивалось, що ніякого тиску на керівника не буде. А натомість, доки директор заводу перебував у відрядженні в Південній Америці, сталося захоплення приміщень “Індару”, а підприємство очолив новий керівник Євген Кононенко.

Наразі “індарівцi” створили комітет захисту заводу, до якого увійшли директор Олексій Лазарєв, його заступник Віктор Романюк, головний бухгалтер Віктор Виговський та інші працівники. Активісти закликають органи влади задіяти всі можливості для повернення викраденого пакету акцій у власність держави, вплинути на Василя Джарти та дозволити підприємству нормально працювати. Правда, прямого телефонного зв’язку з колишнім керівництвом підприємства немає, екс—очільники заводу спілкуються з журналістами тільки через електронну пошту та шлють зі свого “підпілля” листи в усі можливі інстанції.

Водночас новий очільник “Індару” Євген Кононенко спростовує інформацію про зупинку підприємства. “Завод працює в стабільному режимі, здійснює виробництво інсуліну, належним чином виконуються всі чинні контракти, — каже пан Кононенко. — Причиною інформаційної атаки, розгорнутої на найбільшого в Україні виробника інсуліну, стала зміна керівництва підприємства. Щоб розвіяти різні домисли, офіційно заявляю, що, починаючи з 7 липня 2011 року, головою правління ЗАТ “Індар” є я. Підставою для зміни керівництва підприємства є чинне рішення зборів акціонерів ЗАТ”.

Інна СТЕПАНЧУК

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.