Якби Путін приїхав до Криму хоча б на початку червня, це можна було б подати як його особисту агітацію росіян відпочивати на півострові. Приїзд же у середині серпня виявився зовсім порожнім. Власне, з усього сказаного на увагу заслуговує хіба дві речі: він розвинув тему “православного туризму” та пообіцяв розширити практику застосування групового безвізового обміну для країн БРІКС. Останній меседж Путіна підхопили соцмережі, кепкуючи з того, як під девізом “Зачем нам пляж Капакабаны, мы хотим купаться в православных С(с)аках” Крим заполонять бразильці. Можливо він мав на увазі китайців? Тоді мешканцям Піднебесної доведеться днями потіти в чергах на паромну переправу. Навряд чи їм потрібен такий “відпочинок”.
Простіше кажучи, говорити в Криму Путіну не було про що. Про Херсонес-”колиску православ'я” він вже колись казав, про ситуацію в Україні повторив старі фрази. А ось розповідати про те, що Росія не виконала жодної обіцянки, яка давалася кримчанам до і після анексії, очевидно, не захотів. Через це візит виявився нудним. Його не скрасила навіть пропозиція “гобліна” Аксьонова запросити українців на роботу в кримську сферу обслуговування. За задумкою російських пропагандистів, ці слова Аксьонова мали б продемонструвати росіянам, як в Криму добре, а в Україні погано. Тому її в кремлівських ЗМІ тиражували більше, аніж заяви Путіна.
Насправді ж туристичний сезон на півострові другий рік поспіль провалено. Звіти місцевої “влади” про значний притік туристів з Росії — банальні приписки. Приміром, хто цьогоріч відвідував Чорногорію, підтвердить: громадяни РФ масово засмагають на пляжах Будванської рів'єри. У Криму ж туризм помер. А це означає, що віднята в України територія стає все більшим баластом для російського бюджету.
На думку деяких експертів, Путін приїхав до Криму лише з однією метою: чергове продемонструвати Заходу, що готовий здати бойовиків Донбасу в обмін на визнання “російськості” півострову. Тому під цей візит посилилися бої на сході. Не виключено, що це дійсно одна із цілей вояжу. Проте на нього можна подивитися з іншого боку. Годувати окуповану частину Донбасу Москва не хоче, тож усякими маніпуляціями намагається “віддати” його назад. Ще трохи, і там почнуть “впарювати” нам і Заходу варіанти “віддачі” Криму. Годувати який Росії стає занадто дорого.
Юрий ВАСИЛЬЧЕНКО
Что скажете, Аноним?
[16:52 23 ноября]
[14:19 23 ноября]
[07:00 23 ноября]
13:00 23 ноября
12:30 23 ноября
11:00 23 ноября
10:30 23 ноября
10:00 23 ноября
09:00 23 ноября
[16:20 05 ноября]
[18:40 27 октября]
[18:45 27 сентября]
(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины
При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены
Сделано в miavia estudia.