Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Київ вмирає...

[15:21 26 мая 2010 года ] [ Українська правда, 25 травня 2010 ]

Кожен четвертий-п'ятий киянин прямо залежить від максимуму екологічного порогу, пов'язаного з можливістю життя, як такого.

Київ вмирає...Про це свідчить не тільки відсутність зростання чисельності його населення, але й медична статистика, на підставі якої фахівцями була розроблена наведена нижче мапа. Для її тлумачення не потрібні коментарі. Ми обмежимося деякими зауваженнями, які пов'язані з малим масштабом мапи.

Як це можна побачити з мапи “Здоров'я населення”, Київ знаходиться на другому місці з кінця (значне затінення). Середня багаторічна екологічна залежність здоров'я населення (в % до максимально можливого його рівня) складає 20,1-23,0.

Це означає, що кожен четвертий-п'ятий киянин прямо залежить від максимуму екологічного порогу, пов'язаного з можливістю життя, як такого.

Звичайно, це спрощений погляд на проблему. Бо хтось залежить від екології більше і вмирає, хтось менше і поки що живе. Для порівняння, у ще гіршому екологічному стані знаходиться Донецьк з його шахтами, териконами та металургійними заводами. У Києві всього цього немає, але ж...

Беручи до уваги концепцію розбудови Києва, в свій час надруковану в газеті “Наш Київ”, цікаво подивитися, як екологія столиці впливає на загальну захворюваність її населення. Розбіжності між цими двома показниками свідчать про низький стан медичного обслуговування. Тому роздивимося наступну мапу.

Середня сумарна кількість захворювань в столиці є найбільшою в Україні і на 100 тисяч осіб має більше 131тисячі випадків. По цьому показнику Київ знаходиться на одному рівні з Донецьком, що свідчить про те, що в даному разі екологія, пов'язана з присутністю поряд Чорнобильської АЕС, не настільки винна в рівні захворювань, як це намагаються нам довести міські можновладці.

І дійсно: розглядаючи питому вагу окремих захворювань в їх сумарній кількості, можна звернути увагу на значну (у порівнянні з іншими областями) частку захворювань органів дихання та інших.

Серед останніх, як вдалося з'ясувати, переважають захворювання серцево-судинної системи, пухлинні захворювання, в тому числі щитовидної залози (включаючи дітей, що взагалі жахливо).

Великий і рівень психічних захворювань, що, кінець кінцем, часто-густо призводять до суїциду.

Окреслене біля Києва найбільше по Україні коло є графічним відображенням сумарної кількості захворювань. У річному вимірі вони складають більш як 5 мільйонів випадків. Кожен киянин у середньому щорічно хворіє два рази, які офіційно зафіксовані медичними закладами столиці. А скільки їх не фіксується?

Яким чином це впливає на рівень демографічної ситуації в Києві, видно з наступної мапи.

Київ знаходиться у передостанній за смертністю населення зоні. На 1тисячу мешканців в ньому припадає від 19,5 до 22,4 смерті на рік. За класифікацією це позначається, як висока смертність, у півтори рази більша за середню.

Чому ж столичні можновладці не приймають відповідних заходів? Грошей немає. А чому немає?

На профілактику захворювань та лікування потрібні значні кошти. Починаючи з 1997 року, коли державними органами було прийняте рішення, що податки сплачуються за місцем знаходження головного офісу компанії (а їх більшість знаходиться в Києві, де зосереджена влада), керівництво столиці перестало займатися економічним розвитком.

Більш того, в Києві під приводом поліпшення екології були ліквідовані десятки промислових підприємств, які давали значний прибуток.

Наразі на 80% прибутки Києва залежать від роботи підприємств, які фізично розташовані в інших областях по всій Україні. Зменшення обсягів та ефективності їх діяльності і позначилося на різкому зменшенні бюджету Києва.

Одночасно майже в 5 разів (до 700 тисяч) виросла кількість автомобілів, які викидають у повітря шкідливі сполучення, що і стало головною причиною різкого збільшення захворювань.

Тому державній владі треба відновити старий порядок сплати податків за місцезнаходженням підприємства, який існував до 1997 року, столичній владі треба перейти до інноваційного типу розвитку міста та за допомогою введення нових місцевих податків будь-яким чином зменшити кількість автомобілів в Києві.

Від цього залежить життя столиці.

Марко ОЛІВЕНСЬКИЙ, кандидат економічних наук

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin
[2011-03-07 14:30:06] [ Аноним с адреса 195.248.235.* ]

до Міністерства промислової політики України. Експертними висновками головної організації з питань науково-технічного забезпечення за напрямом „Автомобільне машинобудування” визнані позитивними всі положення проекту. Отже, проект витримав 2 експертизи без зауважень, та поступово просувається. (додатки 1-7). 2.В спрямованих у Ваше Управління документах 26.07.2006 р. взагалі не було прохання до мерії м. Києва щодо інвестування всього комплексу робіт, пов’язаних з вирішенням зазначеної складної проблеми загальнодержавного рівня за рахунок коштів міського бюджету. Матеріали були спрямовані меру м. Києва, як інформація про те, що проблема екології столиці, пов’язана із забрудненням автомобільними викидними газами, досягає критичної межі; про реально наявний засіб вирішення цієї проблеми, та про те, що робота в цьому напрямку розпочата, поки що на рівні ентузіазму, і потребує уважного ставлення до неї, та помірної допомоги. 3.В листі від 26.07.08 р. було прохання в особистій зустрічі з мером м. Києва, для обговорення можливості фінансування створення дослідно-експе-риментальних зразків екомобілів. Міськи

[2011-03-07 14:17:11] [ Аноним с адреса 195.248.235.* ]

"...будь-яким чином зменшити кількість автомобілів в Києві". Пропоную відкрити Інтернет-сторінку "Екомобіль-життя без вихлопа" http://www.e-m.org.ua/ , "Проект...", Інші матеріали... Цей багатостраждальний проект кілька років тому був спрямований до КМДА, Згодом і до Мінпромполітики України. Нижче навожу деякі цікаві матеріали. Спілка екомобілебудівників України „ЕКОМОБІЛЬ”, 08292, Україна, м. Буча, вул. Трудова, 31, тел. (04497) 48-681,. http://www.e-m.org.ua/ № 02/06, 3.06.2008р. Начальнику Головного Управління промислової,науково-технічної та іноваційної політики Київської міської державної адміністрації Коняшкіну В.О ........................................................................ 01004, м. Київ-4, вул. Терещенківська, 11 На № 045-869Н Вашого Управління, від 14.08.06 р.(стор. 65 додатку 1). Копія:(без додатків меру м. Києва Черновецькому Л. М. ........................................... 01044, Київ, Хрещатик, 36 Шановний Володимире Олександровичу! 1.Скориставшись рекомендаціями Вашого Управління, та враховуючи рецензію ВАТ „Київський мотоциклетний завод”, я відредагував проект та спрямував його

[2010-05-27 10:37:01] [ Аноним с адреса 194.44.142.* ]

То, что власть сознательно убивает людей для очистки места под солнцем - всем понятно. Но до чего же лень что-либо делать! Зачем рабам свобода?

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.