Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

“Гречка” Черновецького пересипається до Попова

[07:45 29 апреля 2011 года ] [ Комментарии, 29 апреля 2011 ]

“Утікачі” з Блоку Черновецького стануть основою впливу голови КМДА у фракції Партії регіонів та в Києві.

Панічна втеча майже половини фракції Блоку Черновецького (БЧ) у Київраді — з 42 депутатів лави “черновецьких” залишили 17 депутатів — означає не лише остаточний занепад впливу Леоніду Михайловича, а й те, що тепер особисто голова КМДА Олександр Попов має на кого спертися й у Київраді, й у фракції ПР (багато, хто з утікачів висловив намір податися саме до “біло-блакитних”), й у самій столиці.

Показово, що серед тих, хто залишив вже “потоплений” корабель Блоку Черновецкого досить знакові особи, які відігравали велику роль у його діяльності. Насамперед, це Алла Шлапак, яка була співголовою фракції й курувала у Леоніда Михайловича не лише всю “соціалку”, а й безпосередньо відповідала за “гречаний мережений маркетинг”. Звісно, за фінансування цієї “мережі” з “сотниками” та “десятниками” відповідав зять Леоніда Михайловича В’ячеслав Супруненко, але саме Алла Василівна курувала безпосередньо роботу кожної “маркетингової” ланки й усі нитки мережі у неї в руках. Недаремно, саме Шлапак працювала у “тіньовому” штабі Віктора Януковича в столиці, і тепер їй напередодні парламентських виборів є що запропонувати Попову. Тому залишиться лише знайти гроші, щоб вдихнути життя у “заморожену” структуру. Мабуть через це Алла Василівна не поспішає вливатися до лав фракції ПР, хоча це вже анонсували деякі “регіонали”. Утім, швидше за все, цей крок — питання часу та торгів за гідне місце у “біло-блакитних” лавах. Не виключено, що шлях Шлапак до “регіоналів” буде пролягати через створення власної групи, але лише для того, що зручніше було торгуватися.

Крім Шлапак, досить знаковою постаттю, яка залишила БЧ, є й старий товариш Олеся Довгого Олексій Засенко, сестра якого Оксана Мисовська очолювала “цитадель” Черновецького — Дніпровськйи район. Саме там, нагадаємо, розташований і “головний офіс” Посольства Божого, яке неабияк сприяло гідним результатам Черновецького. До речі, останнім часом справи проти Сандея Аделаджі якось “затихли”, сам він й надалі має ефір на ТРК “Київ” (Попов, до речі відстояв частоти для цієї компанії), а досвіду участі у виборчому процесі йому не позичати.

Загалом серед “біженців” можна виділити три найбільших категорії тих, хто рятується: найближче оточення Олеся Довгого, над яким висить “дамоклів меч” УБОЗ та інших правоохоронців, бізнесмени, які абищо хочуть зберегти бізнес та “професійні перебіжчики”, як, наприклад, екс-“бютівець” Микола Ламбуцький. Дещо осторонь стоїть лише Віталій Журавський, який, як виявилися, вже давно “регіонал” і, за його словами, тепер лише “формалізував” свою “біло-блакитність”. Журавського пов’язують дружні стосунки з родиною Леоніда Кучми й у світлі негараздів, які зараз переслідують екс-президента, Віталій Станіславович знаходиться у пошуку більш міцного “даху”. Однак, так чи інакше більшість “втікачів” з БЧ будуть орієнтуватися безпосередньо на Попова, який зацікавлений у тому, щоб якомога більше перебіжчиків вступили у фракцію Партії регіонів.

Натепер фракція Партії регіонів з 6 людей головним чином орієнтується на екс-голову столичного партійного осередку Василя Горбаля. І “регіонали” в Київраді час від часу демонструють Попову свою незалежність від нього, натякаючи, що з ними треба рахуватися. Новий “призов” до лав фракції ПР може забезпечити перевагу у внутрішніх партійних розкладах саме Попову. Звісно, Горбаль з Поповим не стільки вороги, скільки конкуренти за прихильність керівника АП Сергія Льовочкіна.

Наразі виглядає так, що саме Попову довірять займатися парламентськими виборами в столиці, але для цього Олександр Павлович не має ані партійного ресурсу, ані якогось значного впливу на електорат. І якраз екс-“черновецькі” можуть стати йому в пригоді — по-перше, для посилення свого впливу у фракції ПР, а відтак і в самій партії, по-друге, саме він може заволодіти “таємницями” виборчого успіху Черновецького, просто кажучи, його “гречаною мережею”, й, по-третє, на нього можуть переорієнтуватися представники “нетрадиційних” культів. Усіх цих складових вистачить, щоб Попов мав підстави запевняти свої “босів”, що на виборах він може показати результат не гірший, а то й кращий ніж Горбаль.

Віталій ПИРОВИЧ

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.