Вибір професії після закінчення школи може стати справжнім викликом для дітей та батьків. Але є декілька галузей, у яких завжди будуть затребувані кваліфіковані працівники на високі зарплати, наприклад металообробка.
Раніше металообробка означала лише важку ручну працю та великі проблеми зі здоров'ям через певний час. Але з розвитком технологій ситуація кардинально змінилася — тепер токарний станок та інше обладнання управляються електронікою, майстру потрібно лише програмувати його для отримання результату.
Зараз вироби з металу пропонують не лише великі заводи, але й багато гаражних підприємств з єдиним працівником. Для відкриття власної справи або найму на хорошу роботу потрібно мати такі навички:
Додатково використовують лазерні, плазмові та ультразвукові техніки. Вони допомагають обробляти твердосплавні метали та проводити тонкі роботи, зокрема загострювання інструмента або створення отворів.
До обробки металу відносять цілий комплекс різнобічних робіт, які застосовуються у виготовленні металевих конструкцій, на будівництві чи під час ремонту, в ході створення деталей до механізмів. Тому майстер повинен розбиратися у роботі таких верстатів:
Спеціалізоване обладнання відповідає за різні етапи обробки, тому для створення повноцінного виробу потрібно володіти кожним з них.
Что скажете, Аноним?
11:20 10 января
10:20 10 января
10:10 10 января
10:00 10 января
09:40 10 января
[16:20 05 ноября]
[18:40 27 октября]
[18:45 27 сентября]
[10:40 10 января]
[07:00 10 января]
(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины
При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены
Сделано в miavia estudia.