Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

“Фінансово—економічна ситуація — це катастрофа”

[09:31 10 июня 2009 года ] [ Україна молода, №102, 10 червня 2009 ]

У колі однопартійців Прем’єр—міністр України оперує зовсім іншими аргументами, ніж перед журналістами.

Зміст п’ятничних перемовин Юлії Тимошенко з однопартійцями, яка наполегливо схиляла їх до утворення “ширки”, нині, здавалося б, втратив будь—яку актуальність. Якби не деякі нюанси...

Пересічні читачі, які уважно стежать за публічними виступами Прем’єрки, вже встигли вивчити напам’ять: економічна криза в державі, за її словами, практично добігає кінця, уряд наполегливо долає труднощі, а фінансові показники стрибають догори, мов прудкі кози. Натомість БЮТівці, які мають нагоду спілкуватися з Юлією Володимирівною без посередників, бачать зовсім іншу картину. “Фінансово—економічна ситуація — це катастрофа, — розпочала свій виступ втомлена і дуже бліда, як розповідали співрозмовники із числа учасників засідання, Юлія Тимошенко. — Податки ми взяли на три місяці наперед!”.

І справді, подвійна бухгалтерія — фірмений стиль роботи Кабміну. Скажімо, ще взимку Прем’єрка переконувала громадськість: прогноз динаміки ВВП — зростання на 0,4%. І паралельно писала лист до Міжнародного валютного фонду, в якому зізнавалася: уряд прогнозує падіння ВВП на 8%. Останнім часом ця цифра становить уже мінус 21%.

Нині жоден урядовець не може пояснити загадкову появу грошей у державній казні: економіка падає, а бюджет щомісяця перевиконують. Хоча при цьому всі знають — увімкнено друкарський верстат. Але офіційно Держкомстат не оприлюднює цифри падіння внутрішнього валового продукту і взагалі перейшов у режим мовчання: показники, які Прем’єр бажає обнародувати, вона називає сама. При ц­ьому маніпулювання відбувається повним ходом. Якщо в прес—релізі Мінфіну написано, що за перші три місяці нинішнього року дефіцит бюджету — 74,3 млн. гривень, то в листі МВФ подається як велике досягнення уряду — “дірка” “всього лише” в 11 мільярдів! Останнім часом цей показник, за експертними оцінками, зріс майже у півтора раза.

Ще один важливий показник: інфляція — 0,5% за травень і 7,4% за п’ять місяців нинішнього року — свідчить, що знецінення українських грошей менше, ніж торік, але суттєво більше, ніж вважає керівник уряду. Експерти припускають, що річна інфляція становитиме 16% (торік було 22%, уряд прогнозував 9,5%).

У п’ятницю на засіданні фракції БЮТ Тимошенко називала речі своїми іменами, аби отримати підтримку однопартійців у бажанні утворити широку коаліцію. Із 120 присутніх цю ідею не підтримали тільки 9 осіб, повідомить потім джерело від Юлії Тимошенко. Але, на жаль, не повідомить або пересмикне деякі деталі навіть тут. За нашою інформацією, у залі було не 120, а 101 народний депутат. При цьому за утворення “ширки” проголосували... всього лише 50. “Проти” — і справді 9. Решта ж не голосувала зовсім, залишивши власну думку при собі.

Юрій ПАТИКІВСЬКИЙ

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.