Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Рюриковичі вступили до Партії регіонів

[07:40 30 мая 2012 года ] [ Комментарии, 30 мая 2012 ]

“Регіонал” Борисов наобіцяв мешканцям столичного масиву Троєщина золоті гори, на фоні чого Нью-Васюки Остапа Бендера — дитяче белькотіння.

У поштових скриньках мешканців найбільшого столичного житлового масиву Вигурівщина-Троєщина з’явилася районна газета “Нова Троєщина”, присвячена звитяжній пропаганді начштабу ПР у Києві Валерія Борисова та міському референдуму ще одного “регіонала” — голови Київської міськдержадміністрації Олександра Попова. Про Борисова “Коментарі” вже згадували: він із тих представників партії влади, хто вперто забуває повідомляти виборцям про свою партійність — на жодному біл-борді з його зображенням не написано, що він — “регіонал”.

Ні слова про це і в районній агітгазеті. Лише: “народний депутат України Валерій Борисов, відомий на Троєщині своєю активною громадською позицією”. Цього разу активність нардепа знайшла вихід… в історію. На першій шпальті мешканцям столичної Трої повідомляють, що для них ось-ось відкриють етнопарк, де буде відтворена атмосфера ХІ століття. На місці майбутнього культурного центру заклали камінь, але найближчим часом, висловив надію “регіонал”, цей етнопарк внесуть до туристичних маршрутів. А ще він наобіцяв троєщинцям і метро, і пляжі, і стадіон, і навіть театр. Одним словом, чи то Нью-Васюки, чи то Нью-Троєщина. Хоча, власне, на те і вибори, аби обіцяти. І на те й вибори, аби інтерпретувати історію для передвиборних потреб.

У даному випадку мова йде про історичну подію, яку Борисов називає “Троєщинською унією”, хоча історикам вона більш відома як Городецький з’їзд, в ході якого двоє синів князя Володимира Ярослав і Мстислав, які лишилися живими після міжусобиць, домовилися поділити Русь по Дніпру — правобережжя включно з Києвом відійшло Ярославу, який пізніше став Мудрим, а лівобережжя Мстиславу, якого знають як Хороброго (або Тмутараканського). Цей договір припинив міжусобиці, але ось з приводу місця його підписання в істориків немає одностайності до цих пір. Одні стверджують, що Городець, в якому зустрілися князі, це нинішнє місто Остер, що на Чернігівщині (місцевість, де нині масив Вигурівщина-Троєщина, входила до складу Остерського уїзду аж до початку ХХ ст.), інші — що був Городець біля озера Гнилуша, і саме там Ярослав і Мстислав поділили Русь. Цікаво, що в усіх туристичних маршрутах по Чернігівщині місцем історичного з’їзду Рюриковичів значиться саме Остер.

Але, Бог з ними, з тими князями, які і не підозрювали, що поділ на Лівобережну та Правобережну Русь-Україну стане для наших земель на довгі часи політичною трагедією. Та й від етнопарку, якщо його таки зведуть, шкоди не буде. Особливо якщо взяти до уваги, що на Троєщині стільки проблем (масиву, зокрема, потрібні нові електропідстанції, бо існуючі розраховувалися на значно менші навантаження, а про транспортні проблеми взагалі годі й говорити), що Борисов може обіцяти ще не один місяць. Тим паче, за обіцянки грошей не беруть.

До речі, про гроші. На останній шпальті газети “Нова Троєщина” розміщене звернення до громади допомогти двом важкохворим маленьким мешканцям масиву. В оголошенні повідомляється, що народний депутат Валерій Борисов (а зарплата українського парламентаря в середньому складає близько 2-2,5 тисяч доларів) переказав кошти у сумі… 2000 гривень. І ще 500 гривень переказала його громадська організація “За Троєщину!”. Чи варто взагалі було піаритися на цьому?

Окрім звитяг Борисова, пів-шпальти присвячено міському референдуму Попова. Точніше, заклику поставити свій підпис на підтримку цієї, безсумнівно, політичної технології. Цікавий пасаж зі статті: “…всі, хто поставить підпис на підтримку проведення референдуму, обов’язково має пред’явити свій паспорт, дані з якого будуть внесені до спеціального реєстру підписантів… Ваші особисті дані надійно захищені від розголошення законом!”. Виявляється, у Деснянському районі вже зареєстровано 8 ініціативних груп, а підписи збирають у 10 наметах! Проте знайти у велелюдних місцях масиву ці намети кореспонденту “Коментарів” не вдалося (по Києву їх взагалі обмаль). На відміну від біл-бордів і сіті-лайтів, на яких львів’янка Руслана, буковинець Каденюк, почесний житель Донецька Бубка та інші рекламують київське міське опитування. То ж або “регіонали”-мажоритарники спускають референдум Попова на гальмах, або ж тервиборчкому, куди надійдуть підписи ініціаторів плебісциту, варто уважно перевіряти підписні листи. Бо може виявитися, що проміж тих, хто справді хоче проголосувати за генплан Києва та інші ініціативи влади, втешуться і якісь “Рюриковичі”…

Василь ЄМЕЛЬЯНОВ

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.