Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Організми різні. А ліки — одні?

[16:38 11 ноября 2010 года ] [ Україна молода, № 211, 11 листопада 2010 ]

На дводенному “консиліумі”, який стартує в Сеулі, лідери G—20 шукатимуть спосіб оздоровити фінансову систему світу.

У Південній Кореї на кілька днів запроваджено найвищий рівень терористичної загрози. До таких заходів корейська влада вдалася вперше з 2001 року, коли світ був наляканий терактами 11 вересня у Нью—Йорку. Цього разу перестрахуватися вирішили у зв’язку з дводенним самітом “Великої двадцятки” (G—20), що стартує сьогодні в Сеулі. Головне завдання, яке постане на цьому саміті перед керівниками найбільш економічно розвинених країн світу — знайти єдиний і прийнятний для всіх шлях до створення більш сильної та безпечної глобальної фінансової системи. Для цього треба провести корінну реорганізацію банківських систем. Усі країни “двадцятки” визнають необхідність таких реформ для зміцнення світової фінансової системи, але шляхи досягнення мети пропонують різні, часто — радикально протилежні. Тому, як зазначають експерти, навряд чи варто сподіватися на те, що в Сеулі буде знайдено панацею від глобальної фінансової кризи.

Кожна з країн, чиї лідери з’їдуться сьогодні до Сеула, прагне самостійно регулювати та контролювати свою фінансову систему, тому виписати магічну формулу фінансового здоров’я, яка працюватиме, незважаючи на кордони, буде складно. Одна з провідних “банківських” держав світу — Швейцарія, яка не представлена у G—20, — презентує власні заходи уникнення ризиків впливу на економіку при банкрутстві великих банків. Інші країни, передусім США, пропонуватимуть свої пакети антикризових заходів. Попри відмінності, і у швейцарській, і в американській пропозиціях є такий пункт, як створення провідними банками спільного резервного страхового фонду, що в разі потреби піде на порятунок того банку, який “іде на дно”.

Країни “великої двадцятки” репрезентують дві третини населення планети, виробляють 85 відсотків світового продукту і здійснюють 80 відсотків торгівлі. Тому від рішень, ухвалених лідерами G—20, залежатиме доля й решти країн світу.

Олександр ШИМАНСЬКИЙ

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.