Профіль нового виробництва, за яке взялася команда колишніх металургійних менеджерів — виготовлення прес-форм, які в подальшому будуть застосовуватися у багатьох галузях промисловості. За попереднім задумом, завод розміститься в селі Кам’яні Потоки Кременчуцького району на місці колишніх ферм збанкрутілого колективного сільськогосподарського підприємства.
Нове виробництво планує побудувати інжинирінгова компанія “Інтер Кар Інжиніринг”, афільована з промисловою інвестиційною групою Inter Car Group, яку пов’язують із бізнесменом Леонідом Юрушевим. Інжинірингову компанію очолює нині Олександр Холошин, який ще рік тому керував Кременчуцьким сталеливарним заводом. Керував, поки на підприємстві не змінилася влада — прийшли управлінці Сергія Тигіпко та групи Приватбанку.
Втім, мешканцям села, яке облюбували колишні металурги, плани з подальшої індустріалізації не подобаються. І це попри те, що пан Холошин першим зробив крок назустріч селянам — подарував місцевій бібліотеці книжки. Однак люди такої благодійності не зрозуміли — при громадському обговоренні проекту більшість мешканців села висловилася проти появи у себе під боком нового заводу. Навіть, якщо на такому підприємстві не буде сталеплавильних печей.
Твердження колишніх сталеварів-бізнесменів — серед села з'явиться промислово-виробнича база із суперсучасним металообробним центром, можливості якого дозволили б поєднати комп'ютерну розробку з реально діючим виробництвом.
Саме цей аргумент сьогодні рекламується як головний. Наразі виявилося, що збудувати нове виробництво не так вже й легко. Попри те, що колишнім металургам вдалося умовити депутатів сільської ради, двадцять з яких проголосували за новий завод, погрози селян залишаються реальними. Мешканці села Кам'яні Потоки взялися за організацію референдуму, на якому люди прагнуть висловити недовіру тим, хто прийняв без дозволу громади рішення про будівництво. Недовіру прагнуть висловити й самому “Інтер Кар Інжиніринг” та його керівникові.
Через таку погрозу колишні сталевари вдалися до термінового поширення позитивної реклами щодо своїх намірів. Головний месідж команди Холошина: ні — металургійному заводу, так — науково-виробничому центру з проектування та виготовлення металургійного оснащення. Аргументуючи тезу, колишні металурги стверджують, що розмістити сталеливарні печі на площі у два гектари неможливо, а дрібне металургійне виробництво в нинішніх умовах, коли зупиняються металургійні гіганти, нікому не потрібне.
Чи повірили мешканці села таким твердженням, знаючи ціну нинішнім обіцянкам, важко сказати. Чи допоможе змінити думку селян перерахунок Кам’янопотікській сільській раді 3 млн. гривень за будівництво заводу, теж поки що невідомо. Зрозуміло одне: навряд чи інвестор наважиться будувати завод на самому початку економічної кризи. Сьогодні головне завдання Inter Car Group — застовбити місце під будівництво.
Скопируйте нижеприведенный код в ваш блог.
Статья в вашем блоге будет выглядеть вот так:
Група колишніх менеджерів ВАТ “Кременчуцький сталеливарний завод” (Полтавська область) планує збудувати серед приміського села нове підприємство з виробництва ливарного обладнання.
Что скажете, Аноним?
[16:20 05 ноября]
[18:40 27 октября]
[18:45 27 сентября]
19:20 10 января
18:00 10 января
17:30 10 января
17:00 10 января
16:30 10 января
16:00 10 января
15:30 10 января
15:00 10 января
14:30 10 января
[18:26 10 января]
Российские элиты ждали окончания войны в 2024-м. Что они думают теперь?
(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины
При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены
Сделано в miavia estudia.