Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Сафіуллін: Олімпіадою 2022 ми заявимо про себе

[10:19 12 октября 2010 года ] [ Українська служба Бі-Бі-Сі, 11 жовтня 2010 ]

Уряд нещодавно оголосив про наміри витратити 500 мільйонів доларів на підготовку України до можливого проведення зимової Олімпіади 2022 року.

Таке масштабне фінансування цієї ідеї тоді викликало, зокрема, і скептичні оцінки.

Втім, міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін переконаний, що українці від цього виграють. І насамперед він розповів, на що хочуть витратити ці гроші.

— Це не лише об’єкти спортивної інфраструктури. Це, звичайно ж, дорожні покриття і так далі. Тобто у сумі — цифра 500 мільйонів доларів на 2011 рік. Якщо вести мову про об’єкти саме спортивної інфраструктури, то ми плануємо стадіон для біатлону. Це лижна траса, стрільбище, санно-бобслейна траса. Далі — лижний стадіон з відповідною інфраструктурою: це лижна траса, трибуни і трампліни, дев’яносто і стодвадцятиметрові. Це якщо казати про чисто спортивні об’єкти.

- У пресі зараз лунає думка, що країна, яка має зовнішній борг у кілька десятків мільярдів доларів, яка запозичує у МВФ, не повинна витрачати кошти на Олімпіаду. Що можна відповісти цим скептикам?

— Складно щось їм відповісти. Я категорично з ними не згоден. Ми прагнемо до Європи? Тож давайте думати і жити по-європейському. Буде розвиватися промисловість, і нам вистачить коштів на об’єкти спортивної інфраструктури. От ми готуємося до Євро-2012, і це зовсім нам не заважає. Для кого це робиться? Той самий стадіон, ті ж дороги, аеропорти, готелі. Хіба не для людей?

-  Стосовно чемпіонату Європи з футболу так само лунає думка, що після 2012 року до Харкова навряд чи літатиме багато людей.

— А потрібно, щоб вони літали! Ми повинні створювати це все. І так, щоб люди туди рушили! Люди прийдуть туди, і це ж лише плюс буде нашій державі. Потрібно думати, у який спосіб їх привабити. Хіба ми вигадуємо якесь колесо? Зовсім ні.

- Можливо, у вас є інформація, з ким Україна буде змагатися за право проведення Олімпіади?

—   Поки що такої інформації немає. Тому що відповідно до постанови за вісім років, тобто у 2014 році, країни-претенденти, які бажають прийняти Олімпіаду, подають заявку. А у 2015 році вже Міжнародний олімпійський комітет ухвалює рішення, яка країна перемогла. Тому поки що не можна відповісти на ваше питання.

- В чому буде користь для України від проведення Олімпіади?

— В усьому! Ми покращимо все — і дороги з’являться, і об’єкти з’являться, і про країну нашу багато дізнаються. І ми справді заявимо про себе як про державу, яка здатна підготуватися і на достойному рівні провести навіть зимову Олімпіаду.

Ганна КУНДІРЕНКО

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.