Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Ахметов задекларував подарунків на дев’ять депутатських зарплат…

[17:08 08 апреля 2010 года ] [ Високий Замок, №66, 8 квітня 2010 ]

148-й номер у рейтингу світових товстосумів (за версією журналу Forbes), він же — найбагатший українець Ринат Ахметов “розсекретив” свої доходи за минулий рік.

Річна “виручка” нардепа-“регіонала” — 4 мільйони 524 тисячі 267 гривень. Порівняно з 2008-м доходи Рината Леонідовича стали удвічі скромнішими. Криза, одначе…

2 мільйони 420 тисяч гривень із задекларованої суми — відсотки з депозитів. Плюс депутатська зарплата — 215 тисяч 500 гривень (яку переказують на благочинність) та подарунки на 1 мільйон 888 тисяч. Вже другий рік поспіль дарувальники Ахметова вкладаються майже в однакову суму. Позаторік Ринат Леонідович задекларував подарунків на 1 мільйон 850 тисяч гривень.

У нерухомій власності Ахметова — ніяких зрушень: все ті ж дві квартири у Києві (загальною площею 1242,1 кв.м) і гараж (на 60,8 “квадрата”). У членів сім’ї теж без “рухомо-нерухомого” поповнення: як і позаторік, за ними числяться 435 квадратних метрів житлоплощі і два авто — Daimler 240 і Honda CR-V. На утримання нерухомості Ахметови витратили за рік понад 360 тисяч гривень.

Разом із доходами поскромнішали і суми на банківських рахунках Рината Леонідовича. Із 45 мільйонів 348 тисяч гривень, які нардеп задекларував за 2008 рік, залишилося 13 мільйонів 179 тисяч. У членів сім’ї, навпаки: 6 мільйонів 573 тисячі зросли за рік майже до восьми мільйонів.

Інна ПУКІШ-ЮНКО

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.