Rambler's Top100
АНАЛИТИКА

“Моє завдання — виконання “Рудомайном” зобов'язань перед містом”

[14:55 22 июля 2022 года ][Іван ДЯЧЕНКО]

Подкопаєв Олег Миколайович — депутат Криворізької міської ради. Нещодавно він обійняв посаду заступника директора компанії “Рудомайн” з соціальної роботи та зв’язкам з органами влади. Ми вирішили поцікавитись причинами цього призначення, планами та цілями.

— Доброго дня, Олеже Миколайовичу! Розкажіть про свою нову посаду та напрямки роботи.

— Вітаю! Соціальна робота — це головний напрямок роботи. Він для мене не новий, зрозумілий. В мене в цьому напрямку великий досвід, який я отримав, коли очолював громадські та благодійні організації. Крім того, допомога іншим — це робота, скажімо так, за покликом души. А моїм завданням буде слідкувати, щоб підприємство “Рудомайн” виконувало свої соціальні зобов’язання перед містом та його мешканцями. Вже є багато цікавих прикладів. Головне — не втрачати темп.

Так, підприємство власним коштом заасфальтувало декілька вулиць Саксаганського району. Це вулиці Севастопольська, Упіта та частини вулиць Льотчиків та Філатова. Налагоджена співпраця та цивілізований діалог з мешканцями житломасиву Карнаватка. Підприємство надавало подарунки дітям на Новий рік, була за допомогою спецтехніки розчищена одна з вулиць житломасиву, яка після кожного дощу перетворювалась на болото.

Відбувається постійна опіка геологічною пам’яткою “Сланцеві скелі”. Там чисто, красиво, висаджені дерева, встановлені інформаційні стенди. І це ще не кінець. Реалізації багатьох цікавих планів завадила війна.

— Розкажіть про роботу підприємства під час війни.

— Під час війни підприємство перерахувало величезні суми на допомогу ЗСУ та ТрО. Це десятки мільйонів гривень. Зрозуміло, що техніка працює на будівництві укріплень. У нас вже навіть створився такий загін “бойових екскаваторників”. Один з водіїв навіть потрапив під прильот міни.Сподіваюсь, хлопці будуть нагороджені відзнаками від місцевої влади. Бо те, що вони роблять і в яких умовах — це справді складно і страшно.

Для забезпечення потреб територіальної допомоги підприємство придбало понад тридцять позашляховиків.

Нещодавно “Рудомайн” придбав та передав військовій частині Національної гвардії України спорядження (шоломи та плити для бронежилетів) на суму понад 2 млн гривень. Наші захисники отримали 400 шоломів, з них 100 модифіковані, та 120 плит.

В одну зі шкіл, де проживають переселенці, були придбані стаціонарні ліжка, оскільки до цього всі, хто там жив, включаючи людей похилого віку та інвалідів, спали на дерев'яних палетах з матрацами.

І це не “відкупні”. Це справжня багаторічна позиція керівництва компанії й особисто її засновника Костянтина Караманіц, завдяки якому, в тому числі в Кривому Розі з’явився професійний футбольний клуб “Кривбас”.

До речі, за ініціативи ФК “Кривбас” на базі дитячої футбольної академії вже два місяці безплатно тренуються діти-переселенці із Запорізької, Херсонської та Донецької областей. Вони забезпечуються формою. Частину дітей два рази на тиждень привозимо з віддалених районів міста фірмовим футбольним автобусом.

Як заступник директора з соціальної роботи, бачу одним з пріоритетних напрямків своєї роботи співпрацю з працівниками компанії, які повернуться з війни. Бо у нас на цей час понад 150 мобілізованих працівників. Є і поранені, є навіть вже нагороджені державними нагородами. За всіма цими працівниками зберігаються робочі місця. Потім обов'язково кожному надамо допомогу щодо необхідної адаптації. Артема Мельніченко, головного геолога компанії, який отримав важкі травми, готуємо відправити в Германію на реабілітацію.

Завдяки допомозі підприємства клініці радонових ван буде можливість відправляти наших бійців на лікування.

— Щось унікальне будете пробувати робити на підприємстві?

— Ми (а я вже можу сказати ми) — єдине відкрите підприємство. Це також стосується екскурсій в діючі кар’єри. Жодне підприємство цього не робить. Але ми полюбляємо возити й журналістів з іноземних делегацій і, наприклад, на День захисту дітей організували екскурсію для дітей-переселенців. Цей захід викликав великий відгук у суспільстві. З восени плануємо системно возити дітей нашого міста на екскурсії, авжеж з дотриманням всіх правил техніки безпеки! Почнемо з дітей наших працівників, щоб вони побачили, де працюють їхні папи та мами.
Окремий відповідальний та важливий напрямок діяльності — це взаємодія з науковими та навчальними закладами нашого міста.

Ми підтримуємо наукові розробки місцевих фахівців, що стосуються гірничої справи та захисту довкілля.

Дуже цікавий проект викристалізувався довкола Долінського ГЗК. Разом с нашими партнерами: місцевою владою міста, ДГЗК та Державним університетом економіки та технологій ДУЕТ з Кривого Рогу ми започаткували програму підготовки фахових кадрів для комбінату. У фокусі уваги — спеціальність “гірництво”, бо нашому підприємству потрібні саме ці фахівці.

Окрім цього, ставлю собі за мету, щоб наші працівники здобували профільну освіту коштом підприємства.

Від такої програми виграють усі — підприємство матиме професійні кадри, а працівники отримають можливості скористатись соціальними ліфтами всередині компанії.

Під егідою підприємства у співпраці з ГО “Кривий Ріг за сім'ю” також розвивається проєкт “Мудрий Тесля”. Це дитячі майстерні по дереву для хлопців від 7 до 12 років, де чоловіки і батьки передають навички майстерності хлопцям у процесі створення найрізноманітніших виробів. “Мудрий Тесля” — це змога подолати синдром так званого “соціального сирітства”, хлопчикам дуже часто не вистачає позитивного чоловічого прикладу поряд, і, тому в майстернях волонтери проєкту не тільки працюють руками, але й сприяють розвитку в них працелюбності, мужності, дисципліни, самоповаги, адекватної самооцінки та сумлінності. На цей час в Кривому Розі працює дві такі майстерні — у Саксаганському та Центрально-Міському районі. Плануємо й далі масштабувати цей проєкт у місті.

Звичайно, щоб всі ці задумки були реалізовані так, як планувалось, потрібен мир в країні. Очікую, що війна скінчиться якнамога швидше, обовьязково нашою перемогою, підприємство запрацює на повну потужність і всі заплановані проєкти будуть втіленні в життя.

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin
 

Скопируйте нижеприведенный код в ваш блог.

Статья в вашем блоге будет выглядеть вот так:


“Моє завдання — виконання “Рудомайном” зобов'язань перед містом”

Подкопаєв Олег Миколайович — депутат Криворізької міської ради. Нещодавно він обійняв посаду заступника директора компанії “Рудомайн” з соціальної роботи та зв’язкам з органами влади. Ми вирішили поцікавитись причинами цього призначення, планами та цілями.

http://ukrrudprom.ua/analytics/Mo_zavdannya__vikonannya_Rudomaynom_zobovyazan_pered_mstom.html

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

АНАЛИТИКА
НОВОСТИ
ДАЙДЖЕСТ
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.