Rambler's Top100
НОВОСТЬ

Смерть щурам — ефективний препарат у боротьбі з гризунами

[11:30 13 мая 2024 года ]

2a4p_ZPDN_o-4F8mWqzw-lPENNVOk-diC3IoN8r_hBLAaKTwL0BWUHxj1wqxhWXP3Nh1zNuOAmO9NN1RdOv2T1vtKU5-apZZsWycCvPJnD27Tl24iBd1fgbk1mOPcZXMQL7Shgjj0ALkmnp9039Rumo

Смерть щурам — ефективний родентицид, дія якого спрямована на знищення сірих та чорних щурів, мишей та інших видів гризунів, які можуть становити загрозу майну, урожаю. Використовується у різних видах приміщень: житлових будівлях, складах, сараях тощо. Має вигляд тістоподібної маси, яка розфасована по пакетиках однакової ваги. Допомагає швидко та ефективно знищити гризунів, зупинити їх розповсюдження на певній території.

Більше про родентицид — https://agro-him.com.ua/krisinaya-smert-200g

Склад препарату Смерть щурам 

Діючою речовиною отрути є бродифакум — антикоагулянт з групи кумаринів. Головна перевага препарату — діє навіть після одноразового поїдання. Накопичуючись в організмі гризунів, при досягненні критичної кількості, викликає масштабні крововиливи органів та поступову смерть. Тварина не відчуває погіршення самопочуття допоки стан не досягає критичного. Він впливає на згортання крові, має високий ступінь ефективності у боротьбі з різними видами гризунів. При використанні препарату з діючою речовиною бродифакум важливо дотримуватися правил особистої безпеки, використовуючи маску та рукавички, щоб запобігти контакту з отрутою.

Механізм дії препарату

Препарат поступово впливає на організм гризунів, не викликаючи болісних відчуттів. Знижує згортання крові, тому при постійному вживанні отрути миші чи криси накопичують його в організмі. Поступово відбуваються крововиливи, які й спричиняють смерть шкідника. 

Незворотні порушення в організмі після вживання препарату Смерть щурам відбуваються вже через 4—8 днів, залежно від того, яку саме дозу встигла з'їсти тварина. Препарат має певні муміфікувальні властивості, а тому має 100% показники летальності як серед щурів, так і серед мишей.

Інструкція з використання

Для гарантованого позбавлення гризунів у приміщеннях слід дотримуватися наступних рекомендацій:

  • розкладати приманку у місцях їх проживання або переміщення на картоні, поліетиленових пакетах чи жерсті;
  • використовувати чітко визначену кількість пакетів у боротьбі з певним видом гризунів — для мишей вистачить одного 200 г, а для щурів — 2-3 штуки;
  • не торкатися приманки руками, щоб не залишався запах людини, який відлякує гризунів (оптимальний варіант — брати отруту пінцетом).

Розподіляти препарат слід виключно в рукавичках та захисних окулярах, щоб мінімізувати попадання токсичних речовин на відкриті ділянки шкіри чи в очі. Тіла муміфікованих тварин слід закопати глибоко в землю або спалити. Ні в якому разі не давати котам чи собакам.

Препарат достатньо ефективний, і з першого разу допоможе у боротьбі з гризунами, надовго звільнивши від їх проживання на одній території з людиною.

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ДАЙДЖЕСТ
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.