Rambler's Top100
НОВОСТЬ

Внесен законопроект, который заставит Рината Ахметова платить реальную ренту за украинский уголь

[17:30 06 сентября 2018 года ]

Глава Ассоциации потребителей энергетики Андрей Герус рассказал в Facebook о новом законопроекте.

Вчора парламентський комітет із питань паливно-енергетичного комплексу проголосував за звернення до керівництва парламенту щодо необхідності включення до порядку денного законопроекту #8626.

Цей законопроект пропонує скасування формули “Роттердам+”, але буде збережений формульний підхід за новою формулою “0,9 х Роттердам”. Це дасть можливість понизити ціну електроенергії на 15%-17% (біля 30 млрд грн у рік) або направити відповідні кошти на потреби державного Енергоатому, модернізацію мереж, розвиток “зеленої” енергетики, впровадження RAB-тарифів без підвищення тарифів для споживачів.

Також законопроектом пропонується збільшення ренти на вугілля для приватних прибуткових шахт із 0,75% до 5%. Таким чином, ДТЕК Ахметова, який приватизував найбільш прибуткові шахти і контролює 85% видобування українського вугілля, почне сплачувати ренту. А у бюджеті з’являться додаткові кошти для освітян, лікарів, армії, для вирішення соціальних проблем нерентабельних державних шахт.

Дякую депутатам, які підтримали таке звернення, а це: Домбровський, Бєлькова, Войціцька, Кацер-Бучковська, Бондар, Бандуров, Батенко, Кононенко, Рябчин, Іоффе.

Далі справа за Спікером Андрієм Парабієм, а також за профільним податковим комітетом (голова — Н.П.Южаніна). Їх позиція на даному етапі буде вирішальною — чи буде справжня деолігархізація, чи проросійські олігархи і далі будуть збирати тарифні надприбутки і акумулювати фінансові ресурси для політичного реваншу.

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ДАЙДЖЕСТ
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.