Rambler's Top100
НОВОСТЬ

Ощадбанк возвращает своим клиентам фальшивые доллары

[17:00 29 ноября 2018 года ]

Как пишет Обком журналистка Людмила Обертинская рассказала о “стандартах обслуживания” в Ощадбанке.

2 години провела у відділенні Ощадбанку. За цей час:

1. Пенсіонеру відмовились допомогти оплатити через термінал Ощаду карткою Ощаду кабельне телебачення, “бо я не буду тут виходити з свого кабінету, ідіть самі і розбирайтесь”. Намагалася йому допомогти, але термінал так налаштований, що ми, на жаль, не впорались(.

2. Жінка, яка отримала гроші з валютного депозиту, виявила, що касирка дала їй дві фальшиві купюри 10 і 20 доларів. Намагались викликати касирку (яка на той момент десь була), довго вирішували — чи дзвонити їй, чи сама прийде. Не додзвонились. Звинуватили клієнта, що вона сама має перевіряти гроші, а не касир, бо касир не має апарата і не повинен розбиратися у купюрах. Після цього (і після наших спільних аргументів, що це трохи не так), віддали людині гривні замість фальшивок.

3. Ми дві години намагалися отримати кошти з успадкованого депозиту, за яким нам веліли прийти 29 листопада (тобто сьогодні). Спочатку висіло все, що може висіти у системі. Нас попросили сім-карту людини, якої вже майже рік немає на цьому світі. Для чого? бо документів недостатньо, не можемо знайти рахунок. Ви не уявляєте, до якого діаметру округлилися мої очі. Потім через дві години радісна співробітниця закричала: Ой! А я думаю, чому ж мене система не пускає? Вам же треба ЗАВТРА прийти, а не сьогодні!!!! Ви не переживайте, ваша заявка завтра теж буде дійсна, і документів вже брати не треба (я так і повірила!).

Ну і загальний рівень культури, фаховості, спілкування між собою, проактивності та інших необхідних на конкурентному ринку якостей прикро вражають. На жаль.

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ДАЙДЖЕСТ
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.