Rambler's Top100
НОВОСТЬ

Наталья Королевская продолжает делать бизнес на оккупированных территориях

[17:30 28 марта 2018 года ]

Блогер Сергей Иванов рассказал в Facebook о том, как развивается бизнес украинского нардепа на оккупированных территориях.

Непогано влаштувалася народний депутат України Наталія Королевська. Її бізнес на окупованих територіях не просто перебуває під пильним контролем лідерів бойовиків. Вони доглядають, охороняють його і допомагають розвивати. Цікаво, скільки коштують послуги Пасечника як аніматора? Чи впливовий московський брат Королевської порішав його з Лубянкою на дурняк?

Я вже не кажу про “Укрспецмет”, підприємство чоловіка Королевської, також депутата, який процвітає під окупованим Красним Лучем, і про нелегальний вугільний бізнес також не згадую, бо це вже робив Денис Казанский.

Перевірка фінансування Королевською бойовиків, яку проводила Генпрокуратура у 2015-му, закінчилася так само, як закінчилися всі аналогічні перевірки: злодії — в парламенті, Ярема — в шоколаді.

Ось вже чотири роки Королевська заробляє на окупованих територіях гроші, за які купує голоси на неокупованих. І працює цей порочний механізм набагато ефективніше, ніж всі горезвісні рішучі реформи разом.

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ДАЙДЖЕСТ
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.