Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Юля підтягує трьох “китів”

[13:31 24 февраля 2010 года ] [ Україна молода, №35, 24 лютого 2010 ]

Лідерка БЮТ намагається зберегти чинну коаліцію.

Юлія Тимошенко має на меті поновому згуртувати у Верховній Раді три фракції — БЮТ, “НУНС” і Блок Литвина. “Залишився один дієвий вихід, на мій погляд, — це об’єднання у Верховній Раді демократичних, державницьких сил, усіх мислячих депутатів “Нашої України — Народної Самооборони”, Блоку Литвина, БЮТ”, — заявила Юлія Тимошенко позавчора ввечері в телезверненні до народу України.

Нагадаємо, ці три фракції і зараз формально утворюють у парламенті коаліцію. Проте реально вона давно не є більшістю й може розсипатися вже наступного тижня, якщо не збере на підтвердження свого існування 226 голосів. План-максимум Тимошенко — зібрати переважну підтримку фракції “НУНС”, а також утримати в союзі Блок Литвина, який почав тяжіти до Партії регіонів. “Треба відкласти нарешті всі суперечки та утворити у Верховній Раді потужну команду, яка не дозволить установити антиукраїнську диктатуру. Я публічно пропоную саме такий дієвий шлях і вже розпочала переговорний процес. Це і буде перевіркою патріотів та демократів на відданість Україні та непродажність”, — заявила Тимошенко.

Юлія Володимирівна сподівається, що “альянс трьох” можливий. “Якщо патріотичні демократичні політичні партії в парламенті підуть на політичне заробітчанство, я піду в опозицію”, — обіцяла Тимошенко. Лідерка БЮТ також наголосила: вона не проводитиме переговорів про коаліцію з Партією регіонів, і взагалі, для Януковича — “не наш Президент”, і він “довго не затримається” на посаді.

У команді БЮТ стверджують, що Юлія Тимошенко задля збереження коаліції готова навіть пожертвувати посадою Прем’єрміністра. “Стосовно можливих поступок, які відбуваються, було заявлено, що весь уряд є таким, який можна переформатовувати... Мені відомо, що обговорюються всі посади”, — заявив народний депутат Остап Семерак в інтерв’ю ICTV.

А позачергове засідання Верховної Ради, яке БЮТ мав намір скликати для розгляду постанови про відставку Прем’єрміністра, не відбудеться і сьогодні. Як розповіла “Українській правді” прессекретар Володимира Литвина Ольга Чорна, народний депутат від БЮТ Валерій Барвіненко звернувся до спікера із заявою про те, що не ставив свого підпису під ініціативою фракції, “таким чином підписів стало не150, а 149”.

Нагадаємо, БЮТ хотів винести на голосування проект Партії регіонів про відставку уряду — у разі, якби за звільнення Тимошенко проголосувало менше 226 депутатів, нинішня глава Кабміну отримала б кредит довіри ще на тривалий час.

При цьому перший заступник Голови ВР, “регіонал” Олександр Лавринович каже, що в парламенті України є необхідна кількість голосів за відставку Кабінету Міністрів, але ця резолюція буде розглянута наприкінці наступного тижня.

Іван ДІДУШОК

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.