Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Юлія Тимошенко, прем'єр-міністр України — є кращою із двох кандидатів на посаду президента країни

[12:27 28 января 2010 года ] [ Українська правда, 28 січня 2010 ]

Хоча Тимошенко зробила багато для того, щоб Янукович асоціювався з Ринатом Ахметовим, олігархом-мільярдером, але сама вона також отримала багато вигоди із швидкої пострадянської приватизації у 1990-тих, і стала відомою як “газова принцеса”.

Юлія Тимошенко, прем'єр-міністр України — є кращою із двох кандидатів на посаду президента країни, які залишилися після першого туру виборів 17 січня. Вона більш ліберальна як у сфері політики, так і економіки, а також — більш прозахідна, ніж Віктор Янукович.

Кількість голосів за Януковича на 10% більша, ніж за неї, але є ще 40% голосів, відданих за інших кандидатів, які вже залишили вибори, і ці голоси зараз стають доступними для учасників другого туру 7 лютого.

І хоча Янукович стверджує, що він виступає за економічну інтеграцію є Європейським Союзом, і зокрема за угоду про вільну торгівлю, але він демонструє непослідовність, виступаючи також за створення митного союзу з Росією. Тим не менше, Україна має “триматися купи” з усіма своїми сусідами. Зокрема, вона має багато економічних, історичних та культурних зв'язків як з Росією, так і з Польщею. Україна не може дивитися лише у західному чи лише у східному напрямку.

П'яте місце дісталося чинному президенту — Віктору Ющенку, який був героєм Помаранчевої революції 2004 року. І це підкреслює бажання більшості українців мати щось спільне з Росією. Тимошенко має багато суперечок з Ющенком, але вона продемонструвала значно більший реалізм на московському фронті, і вона веде гру у відповідності до своєї попередньої підтримки щодо членства України у НАТО.

Хоча Тимошенко зробила багато для того, щоб Янукович асоціювався з Ринатом Ахметовим, олігархом-мільярдером, але сама вона також отримала багато вигоди із швидкої пострадянської приватизації у 1990-тих, і стала відомою як “газова принцеса”.

Януковича ж зовсім або більше не може бути — він виглядав як велике страхіття у напруженій атмосфері 2004 року (ці вибори схожі на ярмарок на відміну від перших результатів у 2004 році). І його неоднозначність щодо можливості надання дипломатичного визнання двом проросійським сепаратистським областям Грузії — породжує підозри, що якщо він стане президентом, то буде значною мірою схилятися до Москви, зокрема до Володимира Путіна, російського прем'єр-міністра, колишнього і можливо майбутнього президента Росії.

Юлія Тимошенко — це кращий вибір — ліберальний демократ, який також відкритий до розумного співіснування з Росією.

Globe and Mail (Toronto), 25 січня 2010

 

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.