Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Як витрачаються бюджетні кошти. ТОП-5 найдорожчих тендерів маріупольської влади

[16:42 24 марта 2023 года ] [ 0629.com.ua, 24 березня 2023 ]

В 2023 році Маріуполь живе на 1/12 частину від бюджету минулого року. Крім того, в минулому році муніципалітет зекономив 1 млрд 300 млн грн. Ці гроші перейшли на 2023 рік і будуть витрачені на відновлення Маріуполя після повернення міста.

 В 2023 році Маріуполь живе на 1/12 частину від бюджету минулого року. Крім того, в минулому році муніципалітет зекономив 1 млрд 300 млн грн. Ці гроші перейшли на 2023 рік і будуть витрачені на відновлення Маріуполя після повернення міста.

0629 проаналізував на Prozorro державні закупівлі виконкому Маріупольської міськради, щоб з’ясувати на що витрачає гроші влада, поки місце знаходиться в окупації. 

Всього з початку 2023 року виконавчий комітет Маріуполя провів 50 тендерів на загальну суму 114 682 149,91 грн (майже 115 млн гривень). Наразі поточна сума договорів становить 43 534 942,79 грн.

41 млн 785 тис. гривень із міського бюджета влада виділила на закупку продуктових наборів. Мова йде про продукти, які надаються переселенцям у центрах “ЯМаріуполь”. Наразі визначається переможець тендера. Якщо комісія не дискваліфікує претендента, то переможцем стане ТОВ “ІСПОЛІН ПЛЮС” із запропонованою ціною 39, 988 млн грн. 

Ще 36,542 млн гривень — розмір тендеру на закупку постільної білизни для підтримки переселенців. По результатам цього тендеру бюджету вдалося заощадити 364,925 тис. грн.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року розгорівся скандал через тендер на поставку постільної білизни. Міська рада дискваліфікувала постачальника, який давав найнижчу ціну.

27 млн гривень виконком планував витратити за засоби гігієни для ВПО, проте торги по цьому тендеру було відмінено через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель. Тож чекаємо повторного проведення тендеру.

 

На 3, 045 млн гривен в рамках допомоги військовим місто придбало планшети. Всього придбано 350 планшетів марки Samsung.

Також для українських військових місто придбало навушники на загальну суму 1 556 100 грн. Згідно з тендерною документацією, придбали 350 одиниць навушників марки Samsung.

Цікаво, що охорона мера подешевшала на 252 тисячі гривень і наразі становить 468,699 тисяч гривень за три місяці.

Детальніше про цей тендер читайте у матеріалі 0629 Охорона для мера. Маріуполь оголосив тендер на 720 тис грн в квартал.

Привернули увагу ще два тендери виконавчого комітету. 

Виконком орендував у підприємства “Маріупольський центр інфраструктурного розвитку” двох автівок  на загальну суму 49,383 тисячі гривень. Це автівки преміум класу Toyota Land Cruiser Elegance та Toyota Land Cruiser Premium. Кожний позашляховик буде орендовано по три місяці. 

Ще 29 тисяч гривень із місцевого бюджету потрачено на послуги мийки автомобілів. Згідно з договором, цей обов’язок покладено на підприємницю зі Львова Соломію Леус. 

Ось перелік послуг які вона буде надавати протягом року.

Як витрачаються бюджетні кошти. ТОП-5 найдорожчих тендерів маріупольської влади, фото-1

 

 

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.