Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Гранти для аграрного бізнесу: хто отримає гроші — фермери чи великі аграрії?

[15:42 09 августа 2022 года ] [ zn.ua, 9 августа 2022 ]

Або створення великої кількості нових робочих місць, або повернення бюджетних коштів.

 До 5—7 млн грн в одні руки (одне господарство) — про це фактично йдеться в урядовій програмі, яку запущено в липні і за якою фермери та аграрії зможуть отримати гранти від держави на розвиток свого бізнесу. Мета заходу — забезпечення продовольчої безпеки держави в період війни та створення сотні тисяч нових робочих місць. Але чи все ідеально в організації цього заходу?

Мінагрополітики вже анонсувало загальний бюджет програми — 7 млрд грн, що відповідає тисячі грантів на рік. Безумовно, такі програми є досить важливими для підтримання економіки держави в складний час, тим паче під час війни. Але розберімося, хто та на що має право? І чи дійсно така програма працюватиме для пересічного фермера?

Гранти на висадку саду, ягідника та винограднику

Перший грант стосується саме сфери садівництва, ягідництва та виноградарства. Програмою чітко передбачено види плодових культур, які може висадити фермер.

Крім того, найменування культур для висаджування залежать і від регіону. Наприклад, щодо черешні, персика та абрикоса встановлено обмежене коло областей України, де їх можна висаджувати. Проте серед таких областей є й ті, що на сьогодні навряд чи зможуть слугувати вдалою локацією для такої посадки через збройну агресію РФ, як-от Одеська, Херсонська, Запорізька, Дніпропетровська, Донецька, Харківська області.

Умови для отримання гранту

  • Отримувачі: ФОПи та юридичні особи, які провадять діяльність у сфері вирощування сільськогосподарських культур на землях, що мають у

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.