Постоянный адрес: http://ukrrudprom.ua/digest/zolyatsya_Kogntivniy_disonans_Kolonka_Romana_Skripna.html?print

Ізоляція. Когнітивний дисонанс. Колонка Романа Скрипіна

Слово і діло, 12 серпня 2016. Опубликовано 07:43 15 августа 2016 года
Нам обіцяли мир і швидке вирішення питань. Натомість маємо затяжний процес із безліччю дискусій, подвійністю трактувань тощо.

Дозволю висловити собі позицію, яка побіжно торкається передвиборчих обіцянок політичних партій та Президента України. Нам обіцяли мир і швидке вирішення питань. Натомість маємо затяжний процес із безліччю дискусій, подвійністю трактувань тощо.

Я не політик, я журналіст. Але, в першу чергу, громадянин цієї країни. І мої міркування можуть бути примітивні, але вони продиктовані відчуттям власної безпеки — в першу чергу.

Що має зробити моя з вами Держава, аби рухати вперед, а не долати наслідки агресії? Тут рецепт простий — максимальне обмеження спілкування з агресором. Це те, чого не сталося на 100%.

Отже.

Можливо, я тут врахував не всі необхідні кроки. Але вони мені, звичайному громадянину України, видаються очевидними. Ми самі тягнемо дохлого кота за хвіст. Ми самі продукуємо й толеруємо сентиментальні відчуття до агресора. Ми ніяк не можемо попрощатися з минулим, аби будувати майбутнє.

Якщо хтось не зрозумів, у нас два роки війна. Вже два роки. І якщо Ви спокійно маєте можливість на дозвілля, відпочинок і розваги, то це заслуга тих, хто гине на реальному фронті, а не в “зоні АТО”.

Питання наостанок: у чому когнітивний дисонанс? У тому, що “Карнавальная ночь” — дуже милий фільм, але це фільм окупанта. Забудьте про нього, як про страшний сон. Як і про “Служебный роман”. Я мовчу вже про інші фільми, кліпи, тощо. Це все отрута різного ступеню дії. Нам потрібна детоксикація.

Роман СКРИПІН