Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

“Укртатнафта” Коломойського перевела рахунки з “Приватбанку” в “Південний”, де кредитується Грановський

[08:15 11 октября 2017 года ] [ Наші гроші, 10 жовтня 2017 ]

ПАТ “Укртатнафта” з 2016 року тримає поточні рахунки в банку “Південний”, а не “Приватбанку”. Про це свідчать фінансові звіти підприємства у системі SMIDA.

У 2015 році компанія вказувала, що тримає рахунки у “Приватбанку”, який тоді ще належав власникам “Привату” Ігорю Коломойському і Генадію Боголюбову.

Однак потім цей банк став державним, а “Укртатнафта” у звіті за 2016 рік вказала, що поточні рахунки тепер тримає у банку “Південний”.

А в грудні минулого року саме рахунок в “Південному” “Укртатнафта” вказала в угоді з “Укртранснафтою” на послуги перевалки нафти на залізничний транспорт.

43% акцій ПАТ “Укртатнафта” належить державному “Нафтогазу України”. Решта акцій належить підприємствам, підконтрольним Ігорю Коломойському і Олександру Ярославському. Оперативну діяльність єдиного діючого в Україні нафтопереробного заводу здійснює менеджмент “Привату”.

“Приватбанк” у грудні 2016 року офіційно став належати державі. Його власники Коломойський та Боголюбов попросили державу придбати акції банку “з метою уникнення системної загрози для економіки держави”.

Найбільшими акціонерами одеського банку “Південний” є місцеві бізнесмени Юрій Родін та Марк Беккер. Разом з тим, неофіційним власником банку називають бізнесмена Андрія Адамовського, який є бізнес-партнером нардепа від БПП Олександра Грановського.

Адамовський має робочий кабінет у бізнес-центрі “Євразія” у офісному приміщенні, перед входом до якого висить табличка “Приймальня народного депутата Олександра Грановського”.

У “Південному” в 2016 році оформило великий кредит підконтрольне Адамовському ТОВ “Трейд коммодіті”, яке вже два роки є найбільшим підрядником Міноборони та “Укрзалізниці” по поставкам палива. В “Південному” кредитується і Грановський, який формально спростовує свою причетність до бензотрейдера.

Окрім цього саме банку “Південний” нині формально належить торгово-розважальний центр “Sky Mall”, за який боролись Адамовський і Грановський з іншими власниками.

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

metaltop.ru miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.