Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Донецькі і луганські промислові заводи, яких більше не існує

[08:15 27 сентября 2016 года ] [ InfoKava.com, 25 сентября 2016 ]

Переглянувши кілька заяв ГУР МО, про те що вивозять з окупованих територій обладнання заводів, активіст Semen Kabakaev вирішив написати список підприємств, які буквально стерті з лиця української землі.

Стахановський завод феросплавів

ВАТ “Стахановський завод феросплавів” понад 45 років спеціалізується на випуску кременистих сплавів і є найбільшим виробником феросиліцію в Україні. Завдяки проведеній реконструкції завод випускає не тільки кременисті сплави, але починаючи з 2004 року і марганцеві сплави.

Підприємство має в своєму розпорядженні 8 електродугових печей продуктивністю близько 2 тис. тонн продукції в місяць кожна.

На даний момент тільки 58,8% своєї продукції завод реалізує в Україні, а 41,2% — у близькому та далекому зарубіжжі. Основні споживачі наших феросплавів — Росія, Узбекистан, Білорусь, Туреччина, Словаччина, Швеція, Румунія, Молдова, Німеччина та інші країни ЄЕС.

Стахановський завод феросплавів розташований у східній частині Донбасу на землях міської фонду м. Стаханова Луганської області.

Стан: на території база бойовиків, частину обладнання вивезено.

Стахановський вагонобудівний завод

ВАТ “Стахановський вагонобудівний завод” — велике підприємство, яке з 1965 року розробляє і виробляє вантажні залізничні вагони. Продукція відповідає міждержавним стандартам, державним стандартам України (ДСТУ), міжнародним та європейським стандартам, а також сертифікована в системі СС ФЖТ.

“Стахановський вагонобудівний завод” — єдине підприємство в Україні, яке може виробляти транспортні системи, спеціально розроблені для перевезення залізницею надпотужних силових трансформаторів, відпрацьованого ядерного палива з АЕС.

Сім складальних ліній заводу забезпечують виробництво практично всіх видів вантажного рухомого складу, а також запасних частин до вагонів. Всі конструкторські розробки, незалежно від призначення, об'єднані єдиною метою — продовжити термін служби вагона, знизити його вагу і в той же час підвищити вантажопідйомність. За час існування завод виготовив понад 100 тис. вагонів-хоперів, піввагонів, думпкарів, платформ, транспортерів і цистерн.

Стан: на території база бойовиків, частина обладнання вивезена.

Ясинуватський машинобудівний завод

ВАТ “Ясинуватський машинобудівний завод” був провідним виробником прохідницької техніки самого широкого призначення на території СНД. Багато розробки і технічні рішення були унікальними, а надійність техніки перевірена в найсуворіших умовах шахт Донбасу та Росії. Географія поставок — понад 30 країн світу. Обладнання будує метрополітен у Празі, Санкт-Петербурзі.

Унікальність техніки і обладнання дозволяли створювати прохідницькі машини будь-якої складності, а за індивідуальним замовленням — не має аналогів в світі. Це — багато в чому завдяки зусиллям єдиного в СНД конструкторського бюро прохідницької техніки, існуючого при заводі.

Стан: зруйнований, обладнання вивезено.

Холдингова компанія “Топаз”

Державна акціонерна холдингова компанія “ТОПАЗ” — це багатопрофільне підприємство, яке спеціалізується на розробці і серійному виробництві складних радіотехнічних систем і комплексів спеціального призначення, а також радіотехнічних виробів широкого застосування.

За час існування ДАХК “ТОПАЗ” були здійснені спільні контракти з підприємствами таких країн, як: Російська Федерація, Китайська народна республіка, Латвія, Федеративна республіка Німеччина, Малайзія, Ефіопія, Туркменістан, Туреччина.

Стан: укріп район, база бойовиків, повністю обладнання вивезено в Росію.

Лутугинський науково-виробничий валковий комбінат

Лутугинський науково-виробничий валковий комбінат — загальновизнаний лідер серед підприємств України і СНД. Стійкість валків з маркою “ЛНПВК” забезпечує роботу прокатних станів з мінімальною кількістю перевалок, скорочуючи матеріальні та енергетичні витрати меткомбінатів.Продукція Лутугинського валкового комбінату конкуренто — спроможна за всіма показниками і експортується в усі країни СНД і далеке зарубіжжя. Підприємство постійно бере участь, як правило, виграє тендери з Пакистану, Індії, Угорщини, Болгарії, Македонії, Єгипту. Високий рівень інтеграційних зв'язків комбінату з фірмами Росії, Казахстану, Молдови, Білорусі та ін

Основна продукція:

робочі чавунні валки для прокатних станів гарячої прокатки, валки для всіх типів млинів, валки для гумотехнічної, паперової та інших галузей промисловості.

Стан: завод знищений, обладнання вивезено в Росію.

Луганський патронний завод

У 1953 році вперше в країні завод почав виробництво принципово нового, високо-продуктивного технологічного обладнання автоматичних роторних ліній, на базі яких згодом було побудовано кілька комплексно автоматизованих заводів для виробництва патронів.

Новим етапом розвитку патронного виробництва стало створення у 2002 році ПРАТ “Луганський Патронний Завод”. Нова концепція ПРАТ “ЛПЗ” на поточний момент — розширення номенклатури виробів, що користуються попитом на світовому ринку, у тому числі виробів у відпо-відно до стандартів провідних світових виробників патронів з використанням потенційних можливостей роторної технології.

Підприємство є не тільки виробником широкої номенклатури патронів, але й виробником і постачальником технологічного обладнання роторного типу, а також інструментарію та технологічної остнастки, необхідної для виробництва патронів.

Стан: ремонтна база техніки терористів, пункт дислокації, обладнання повністю вивезено в Росію.

Завод електронного машинобудування “Машзавод — 100” — Луганськ

Лідер в сфері створення обладнання для електронного машинобудування. Розробляв та виготовляв обладнання для вирощування монокристалів сапфіра, кремнію, твердих і надтвердих монокристалів, які використовуються в електроніці. Обсяг річних продажів у різні роки становив $1-5 млн.

Стан: 90% обладнання вивезено в Росію, розташовується база бойовиків.

Завод “Юність” Краснодон-Луганськ

На підприємстві випускали радіотехніку і радіоелектроніку, вироби для ракетобудівної та аерокосмічній галузей, а також автореле, регулятори напруги, малогабаритні трансформатори. Всі останні роки завод з перебоями, оскільки не мав достатньої кількості замовлень. Продукцію продавав в основному російським оборонним і космічним підприємствам. У вересні на території заводу бойовики створили укріплену базу для зберігання боєприпасів та ремонту військової техніки.

Стан: база бойовиків, обладнання повністю вивезено в Росію.

Луганський фармзавод

Луганський хімфармзавод — було динамічно розвивається підприємство, оснащеннное сучасним обладнанням. Єдиний в Україні сучасний автомат по фасовці сипучих лікарських засобів в термосклеиваемые пакети Volpak — S90 застосовувався у виробництві розчинних протизастудних лікарських засобів: “Парафекс” і “Лугаколд”,аналогів зарубіжних протизастудних засобів — “Колдрекс”, “Фервекс”, “Фармацитрон”, а також противокашлевого препарату  “Ацетилцистеїн” (“Кофацин”) — аналога “Флуімуціл”, АЦЦ

Стан: робота на окупанта, випуск заборонених препаратів.

“ЛугаТерм”

Луганський завод теплотехнічного обладнання, випуск котлів.

Стан: розкрадений, частина обладнання вивезена в Росію.

Завод автоклапанів

Реалізація обладнання, клапанів на автомобілі МАЗ, КрАЗ, БелАЗ, ГАЗ, ВОЛГА, ТАВРІЯ, ЗАПОРОЖЕЦЬ під замовлення, клапанів на автобуси ІКАРУС під замовлення, клапанів на мотоцикли під замовлення.

Стан: розкрадений, частина обладнання вивезена в Росію.

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.